środa, 16 marca 2011

4. Laurka Kotowska

Poznajcie małą, najdzielniejszą z dzielnych dziewczynkę.
Z bloga Laurki:
Nasza córeczka Laura cierpi na dwie bardzo rzadkie choroby genetyczne: zespół wrodzonej ośrodkowej hipowentylacji zwany także klątwą Ondyny oraz chorobę Hirszprunga. Choroby upośledzają podstawowe funkcje życiowe (oddychanie, trawienie pokarmów, wydalanie). Jedna z chorób jest nieuleczalna i oznacza dla Laury dożywotnią zależność od aparatury medycznej. Druga z kolei wymaga długotrwałego leczenia i skomplikowanych operacji chirurgicznych. Niedawno dowiedzieliśmy się o istnieniu leków i nowatorskich urządzeń, które mogą pomóc córeczce w walce z chorobą. Niestety, leczenie jest możliwe tylko w zagranicznych klinikach, a to wiąże się z ogromnymi kosztami. Pieniądze potrzebne są także na specjalistyczną rehabilitację oraz niezbędne akcesoria medyczne. Jeśli możesz – POMÓŻ, udzielając WPŁATY na konto lub przeznaczając na rzecz Laury 1% PODATKU, (wszystkie potrzebne dane znajdziesz na naszej stronie). A jeśli nie możesz, to prosimy PRZEŚLIJ ten apel do jak największej liczby innych adresatów. Każda złotówka przeznaczona na ratowanie naszej dziewczynki jest dla nas bezcenna.
Emilia Wilgosz-Kotowska i Roman Kotowski, rodzice małej Laury
Blog dziewczynki pisany przez jej cudowną mamę Emilkę: http://www.kochamylaure.pl

Dzisiaj tez dostałam wiadomość od Emilki z linkiem do filmiku, który o rodzinie Laurci stworzył onet.
Link: http://blog.onet.pl/41256,archiwum_goracy.html

Emilka znalazła się także w finałowej dziesiątce konkursu Kobieta Dekady. Głosy można oddawać tutaj: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/kobieta-dekady/finalowa-dziesiatka-plebiscytu-kobieta-dekady-wybr,1,4198773,wiadomosc.html

Pokochaj Laurę tak jak pokochało ją setki osób!!!

2 komentarze:

  1. jestem z blogiem Emilki na biezaco i dzieki Emilce wlasnie trafilam na Waszego :)
    obydwie z Was wspaniale Mamy i obydwie macie wspaniale Coreczki, za ktore bedziemy sie modlic i pomagac im w miare mozliwosci !!!

    Iwona, mama rocznego Tymcia

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam nastąpiła pomyłka, ponieważ ja nie mam dzieci :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane