środa, 24 sierpnia 2011

41. Marysieńka Kozak

Zapraszam moi drodzy do poznania cudownej małej dziewczynki o pięknym imieniu Marysia:
http://naszamaria.blogspot.com/
Z bloga Marysi:
Dnia 02 lutego - z wrodzoną wadą serca w postaci wspólnego pnia tętniczego (typ IV - zupełny brak tętnicy płucnej) i dużego ubytku w przegrodzie międzykomorowej (VSD) - urodziła się nasza córeczka Marysia.Niestety oprócz wady serca boryka się ona z wcześniactwem ponieważ urodziła się w 31 tygodniu ciąży, ponad 2 miesiące przed terminem. Ważyła wówczas 910g i mierzyła 37cm. Konsekwencją przedwczesnego urodzenia  jest także to, że nie Marysia nie jest  w stanie sama oddychać. Od urodzenia jest na respiratorze, wskutek czego jej płuca są bardzo uszkodzone.

Lekarze od początku nie dawali jej żadnych szans. Ona jednak pomimo wady serca i wcześniactwa oraz wbrew diagnozom medycznym, a przede wszystkim dzięki modlitwie wielu osób, dla których życie naszej córeczki nie jest obojętne, żyje i jest bardzo silna.

Mimo tych wszystkich przeciwności, nie poddajemy się. Wspierają nas zarówno bliscy z naszych rodzin, przyjaciele, jak i ludzie nieznajomi o otwartych sercach. Za wszelka pomoc – duchową i materialną – serdecznie dziękujemy!

Każdy dzień życia Marysi możesz śledzić czytając “Pamiętnik Marysi


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane