wtorek, 3 stycznia 2012

63. Agniesia- śpiąca królewna

08.07r. 011_poprawiony(3).jpg                            
AGNIESZKA JARCZYŃSKA
Agniesia ma 5,5 roku. Urodziła się z wadą genetyczną twarzoczaszki, co powodowało problemy z spożywaniem posiłków. Mimo tego, przez 17 miesięcy rozwijała się prawidłowo, dzielnie walcząc z niedogodnościami z uśmiechem na buzi !
Niestety okrutny los, spowodował, że 16 listopada 2007 roku zadławiła się jedzeniem. Nastąpiło zatrzymanie akcji serca, cudem przywrócono jej życie. Doszło do niedotlenienia mózgu i śpiączki.
Po ponad czterech latach od wypadku, Agniesia nadal jest w stanie śpiączki czuwającej z porażeniem czterokończynowym spastycznym, oddycha przez rurkę tracheostomijną. Karmiona jest przez gastrostomię. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zakupić w minionym roku stół rehabilitacyjny, kliny do rehabilitacji, kupujemy rurki tracheostomijne do wymiany, możemy zakupić potrzebne leki i środki opatrunkowe prowadzimy codzienną profesjonalną rehabilitację, a także udało się wyjechać na turnus rehabilitacyjny do dr Swietłany Masgutowej. Dzięki Państw pomocy możemy pozwolić sobie na wymianę wózka na większy i zakup odpowiedniego fotelika samochodowego.
zdazyc_z_pomoca.jpgNadal jednak potrzebujemy Państwa pomocy! Stale potrzebny jest nowy sprzęt rehabilitacyjny, konieczna jest regularna rehabilitacja. Wszystko to jest bardzo kosztowne, jednak Państwa 1% przekazany na subkonto Aguni, pozwala nam dbać o nią, troszczyć się i zapewnić najlepszą rehabilitację! A to najważniejsze co możemy jej dać!!!
DZIĘKUJEMY!!!!
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
                       Ul. Łomiańska 5
                                 01-685 Warszawa
       Z dopiskiem dla (4758) Jarczyńska Agnieszka
                                      KRS 0000037904

Zapraszamy na blog o Agi
                http://mojaagi.blog.onet.pl/                                                                                                                                                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane