czwartek, 12 września 2013

297. "Dbajmy o ludzi wokół nas..." Pomoc dla Róży, córeczki i wnuczki :)

Źródło: http://pomocdlarozy.pl


Nasza córeczka Róża Lidia Mielewczyk urodziła się w lipcu 2012 roku z rozległą malformacją kapilarną na twarzy, tułowiu i kończynach zwaną potocznie naczyniakiem. Naczyniaki u dzieci z czasem schodzą, jednak malformacja jest defektem stałym. Po 6 miesiącach stwierdzono u niej bardzo rzadki zespół Sturge-Webera. Zespół Sturge-Webera to współistnienie malformacji kapilarnej na ciele z malformacją naczyniową w obrębie centralnego układu nerwowego, czyli gdzieś wewnątrz czaszki. Efektem tego jest dzisiaj u Różyczki padaczka, jaskra w lewym oczku, a także przerost kończyny górnej lewej i niedowład prawej.

Aby Róża mogła cieszyć się zdrowiem w dorosłym życiu potrzebna jest rehabilitacja rączek, a także stałe leczenie w kierunku jaskry i padaczki. Czeka ją również wieloetapowa laseroterapia w znieczuleniu ogólnym. Dlatego zgłosiliśmy się do fundacji, która da nam możliwość zebrania 1% podatku na leczenie Różulki. 
Mamy nadzieję, że przeglądanie naszej strony poruszy i Twoje serduszko. Zapraszamy do przyłączenia się do realizacji naszej misji i wpłacenia 1% podaku naFUNDACJĘ "PIERWSZY KROK".
mama Różyczki - Marta Adamiec


Jak pomóc Różyczce?

Dokonując wpłat na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym 
"Pierwszym Krok" 
76 1160 2202 0000 6190 5321 z dopiskiem Podopieczny Róża Mielewczyk

Przekazując 1%:
FUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "PIERWSZY KROK"
KRS: 0000226503
 Z DOPISKIEM 
RÓŻA LIDIA MIELEWCZYKKontakt:

Numer telefonu: +48 602886649
E-mail: adamiec.m.a@googlemail.com
mama Róży - Marta AdamiecBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane