środa, 10 kwietnia 2013

275. Nikoś Kwas

Źródło: www.pomagamnikodemowi.pl


Autyzm Nikosia to tajemnicza choroba, przeraża tym bardziej, że dotychczas nie znaleziono na nią lekarstwa. Terapia w poradni "PRODESTE" w Opolu pomaga Nikosiowi u uczeniu się życia, nie tak jak On sam chce, tylko po to aby w przyszłości mógł "w miarę normalnie funkcjonować". Dziś potrzeba jest ogromna ponieważ na terapiach uczy się komunikacji, co jest postawą w każdej sferze życia. 

31 grudnia 2012 roku Nikosia i jego rodzinę spotkała ogromna tragedia. W wyniku pożaru zginął jego tatuś a rodzina straciła wszystko. Nikodemkowi została tylko mama, która w związku z tym że musi być ze swoim synkiem nie może podjąć pracy. Nie mogą podjąć terapii tak bardzo potrzebnej chłopcu, ponieważ nie mają nawet środków do życia.

Jak pomóc chłopcu? 


* Bezpośrednich wpłat można dokonywac na dane : 
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
     ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Bank BPH S.A.
* Konto : 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
* Z dopiskiem : 17921 Kwas Nikodem Janusz – darowizna
na pomoc i ochronę zdrowia


1 % 


Przekaż 1%podatku

Wystarczy w rozliczeniu rocznym uzupełnić :
KRS : 0000037904
Informację : 17921 Kwas Nikodem Janusz

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pozycji „Wyrażam zgodę”, aby Fundacja mogła otrzymać informację, kto w tym roku „Zdążył jej z Pomocą”.


Za każdą nawet najmniejszą wpłatę i pomoc z głębi serca dziękujemy!

1 komentarz:

  1. Kochani Nikodem i Ania to CUDOWNI LUDZIE, ale bez naszej pomocy nie dadzą rady. P. Ania musiała zrezygnować z turnusu, który dałby tak wiele Synowi- dlaczego? bo nie mają za co żyć, wciąż także nie mają swojego kąta....

    Choć małe złotóweczki wśród darów, złożą się w ogromną pomoc

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane