sobota, 27 kwietnia 2013

279. Dookoła Polski z Kubą i Kacprem

Źródło: http://dookolapolskiz.blogspot.com


3 ... 2 ... 1... START

Poznać smak przygody, sprawdzić wytrzymałość swoją i ...rodziców :), powiedzieć światu o chorym Franiu, napisać książkę z wyprawy, a to wszystko w najciekawszych zakątkach Polski. 

Niemożliwe ?

Nie ma rzeczy niemożliwych. Ach ...zapomniałabym. A to wszystko w 14 dni. 

I nadal myślę, że się uda :)

Próbujemy więc.
Zaczęliśmy od planu.


 3000 km w 14 dni
Trasy 200 - 300 km a reszta dnia na kontemplację przyrody :)

Chcemy też Was zachęcać do poznania bliżej Dzielnego Frania i jego przesympatycznej rodzinki, której dedykujemy tę podróż. Może kiedyś Franio z Natalką udadzą się w ślad za nami?

Aby to zrealizować zalogowaliśmy się na portalu Polak Potrafi. Chcemy poprosić o wsparcie w zebraniu pieniędzy na paliwo. Wyprawa nie była wcześniej planowana więc nasz budżet rodzinny jej w ogóle nie przewiduje. Ale chcemy nauczyć naszych chłopców, że trzeba realizować swoje marzenia :)

Zapraszam serdecznie. Pomóżcie nam zrealizować marzenia chłopców.


A co zrobić jeśli chcecie nas wesprzeć, ale Wasz budżet też nie przewiduje takiej wyprawy?

Może macie kawałek ogródka lub pola, gdzie można rozbić namiot a szczęśliwym trafem Wasz dom znajduje się na trasie naszej wędrówki. Może jesteście zdolnym rysownikiem, fotografem i chcielibyście zamieścić rysunek, zdjęcie w naszej przyszłej książce. A może uwielbiacie gotować i podzielicie się z nami regionalną potrawą (koniecznie polską) - zdjęciem, przepisem do naszej książki. A może szyjecie i chcielibyście w naszej książce zamieścić zdjęcie uszytej przez Was mapy Polski. A może chcecie nam dopingować i będziecie nas często odwiedzać na blogu? 

Zapraszamy serdecznie Was wszystkich i tych, których nie wymieniłam a miałam na myśli :)

Wspaniała inicjatywa! Kochani nagłośnijmy sprawę! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane