środa, 28 marca 2012

106. Magda Sipowicz

Ze strony Madzi: http://www.pomocdlamagdy.pl/
Magdalena Sipowicz jest nauczycielką wspomagającą
w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 w Krakowie. Jest również dyplomowaną tłumaczką akademicką i konferencyjną Polskiego Języka Migowego. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego, a od 3 marca 2012 roku Sekretarzem Zarządu tej organizacji. Właśnie tego dnia, po Walnym Zjeździe członków STPJM, Magda wracała do Krakowa pociągiem, który w Szczekocinach zderzył się z jadącym z naprzeciwka pociągiem z Przemyśla. Przed pójściem na dworzec Magda świętowała z przyjaciółmi ze Stowarzyszenia trzecie urodziny organizacji oraz wyniki wyborów do nowego Zarządu.
Pożegnała się, aby zdążyć na pociąg. W domu na Magdę czekał mąż i niespełna dwuletnia córeczka. Niestety, nie dojechała do nich. W wypadku odniosła bardzo poważne obrażenia - straciła prawą nogę, ma złamania kości miednicy i żeber, jest utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan powoli się poprawia, jednak wiadomo, że czeka ją ciężka i długotrwała rehabilitacja.
numer konta 21 1600 1068 0003 0101 1776 9158 
POMOC FINANSOWA
Fundacja Zielony Liść aby wspomagać finansowo Magdalenę i jej rodzinę w powrocie do normalnego funkcjonowania umożliwia przekazanie jednego procenta od podatku na leczenie i rehabilitację Magdy.

Numer KRS fundacji, który też należy wpisać to:

0000052038

W miejscu "cel szczegółowy" należy wpisać imię i nazwisko Magdy (bez tej informacji, fundacja nie będzie mogła przeznaczyć wpłat na leczenie i rehabilitację Magdy).

Na subkonto Fundacji o numerze:

21 1600 1068 0003 0101 1776 9158

można już dokonywać wpłat koniecznie z dopiskiem "darowizna na leczenie i rehabilitację Magdaleny Sipowicz".

Jeśli chcesz wpłacić pieniądze spoza Polski kliknij poniżej
wpłata spoza Polski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane