czwartek, 6 grudnia 2012

238. Świąteczna kartka

Źródło: http://marzycielskapoczta.pl/swiateczna-kartka/„Świąteczna Kartka” to niekomercyjna akcja wysyłania tradycyjnych, bożonarodzeniowych i noworocznych kartek do ciężko chorych dzieci. Nasza inicjatywa wystartowała 1 grudnia i potrwa do końca miesiąca.
Pokażmy, że tradycja wysyłania świątecznych kartek nie tylko jest wciąż żywa, ale nigdy nie miała się tak dobrze! Gdyby każdy rodak przy wysyłaniu kartek posłał jedną choremu dziecku, ileż by to było wsparcia do walki z chorobą, ile dobrej energii dla dzieci na cały nowy rok!
 Poniżej odnajdziecie profile chorych dzieci, które czekają na świąteczne kartki. W każdym z nich znajduje się bezpośredni adres pocztowy dziecka, pod który można wysyłać kartki.


Pomóż nagłośnić ideę akcji!

„Świąteczna Kartka” jest inicjatywą Marzycielskiej Poczty czyli akcji polegającej na pisaniu listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Marzycielska Poczta trwa nieprzerwanie od trzech lat i wszyscy bez wyjątku pomagamy przy niej jako wolontariusze.
Okres świąt to jedyny taki czas w ciągu roku gdy do chorych dzieci może popłynąć tak potężne wsparcie. Prosimy, pomóż nam dotrzeć z ideą akcji do jak największej liczby osób! Nie stoi za nami żaden sponsor więc informacja o akcji rozchodzi się „pocztą pantoflową”.
Jak możesz pomóc:
  • Zamieść na swojej stronie jeden z naszych bannerków (zajrzyj do zakładki „Bannerki akcji” po lewej stronie menu)
  • Przekaż lokalnym mediom ze swojej miejscowości informację o wystartowaniu akcji (zajrzyj do zakładki „Dla mediów” po lewej stronie menu)
  • Zorganizuj w swojej szkole/pracy akcję tworzenia kartek
  • Napisz o nas na swojej stronie, Facebooku czy innym portalu społecznościowych
Za każdą pomoc w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!
 
 
 

    Moje kartki już czekają na wysyłkę. Dołączysz się do akcji?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane