niedziela, 26 stycznia 2014

331. Rapsodia- Zapomniany
Oficjalna PREMIERA 2014 TELEDYSKU do piosenki "ZAPOMNIANY" grupy "rapsodia", realizowanego z FUNDACJĄ HEROSI i studiem "Kastelnik" na dziecięcym oddziale onkologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Główne role grają tutaj podopieczni instytutu - dzieci, zmagające się z chorobą nowotworową. To dla nich powstał teledysk, którego premierę możecie obejrzeć już teraz!

U boku dzieci wystąpili także aktorzy: Artur Barciś, Elżbieta Jędrzejewska, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Kaczorowska, Magda Smalara i znany internautom Cyber Marian oraz dziecięcy chór z Pracowni Piosenki Dziecięcej MILLE VOCI.Sam pomysł pojawił się prawie pół roku temu, a od jego realizacji dzieliło nas wiele przeszkód. Byliśmy jednak zdeterminowani i w tym czasie, do przedsięwzięcia udało nam się zaangażować blisko 30 firm oraz ponad 100 osób, które dołączały do nas by wesprzeć nas w działaniach. 

DZIĘKUJEMY WAM! POKAZALIŚCIE, ŻE W NASZYM KRAJU WCIĄŻ MOŻEMY ZROBIĆ COŚ DOBREGO! ALE TO NIE WSZYSTKO...

Po premierze teledysku FUNDACJA HEROSI zorganizuje naAllegro aukcje charytatywne, na których będziecie mogli zgarnąć nasze maskotki - mające ponad metr "Rapsomisie" - z naprawdę fajnymi autografami: Roda Stewarta, kabaretów: Młodych Panów, Hrabi, Ani Mru-Mru i Smile, Jerzego Stuhra, Doroty Welllman, Cezarego Pazury oraz wszystkich aktorów biorących udział w teledysku i nie tylko!

MOŻNA TEŻ POMÓC W INNY SPOSÓB, PRZEKAZUJĄC NA FUNDACJĘ HEROSI 1% PODATKU - KRS 0000323696 - TO NIC NIE KOSZTUJE!

Więcej informacji o akcji na naszym Facebooku:http://www.facebook.com/RapsodiaNaFejsie 
"Rapsomisia" znajdziecie na stronie:http://www.facebook.com/Rapsomis

* Reżyserem teledysku jest Sebastian Łukasik z grupy "rapsodia". Autorem zdjęć jest Michał Dolny, wspierany przez Pawła Hage - światło . Za montaż odpowiada Przemysław Zawistowski. Wykonawcą utworu jest Eliza Wietrzyńska. W nagraniach wziął także udział dziecięcy chór z Pracowni Piosenki Dziecięcej MILLE VOCI pod okiem Karoliny Olczedajewskiej-Witek. Kompozytorem i autorem tekstu jest Martin Wierzbicki, a producentem Paweł Szczubiał - współzałożyciele grupy "rapsodia". 
Za aranżację, klawisze oraz bębny odpowiada Krzysztof Kot. Gitary położył Mikołaj Cierpka, a bas Michał Łyp.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane