wtorek, 11 września 2012

181. Janusz Korwin-Mikke w "Tomasz Lis na żywo" -10.09.12- o paraolimpijczykachOsobiście jestem strasznie oburzona nienormalnymi moim zdaniem wypowiedziami p. Mikke. Wszyscy jego bliscy po wysłuchaniu jego wypowiedzi powinni wiedzieć co zrobić z nim gdyby (czego mu absolutnie nie życzę) uległ wypadkowi i stał się niepełosprawny. Zamknąć w czterech ścianach, nie pokazywać na światło dzienne! Porównanie osoby niepełnosprawnej czy chorej do kobiety z pryszczem na twarzy jest żałosne i śmieszne! Na p.Janusza pytanie odpowiedziałabym "Tak chodzę z pryszczem na twarzy i w ogóle go nie kryję" i to co powiedziałabym było by prawdą.
Czy niepełnosprawni, chorzy prosili się o chorobę? Prosili się o niepełnosprawność? Bardzo w to wątpie! Pan Janusz chciał zrobić wielki szum wokół swojej osoby, zdobyć większą popularność i zdobyć większą ilość wejść na bloga! Udało mu się znakomicie!

JKM-"Proponuje zrobić parawybory miss polonia dla brzydkich kobiet"- "drogi" Panie nie ma brzydkich kobiet, tak samo jak nie ma brzydkich ludzi, są tylko różne gusta! Nie uważam również by osoby niepełnosprawne czy chore- bez nóg, rąk, z deformacjami twarzy były brzydkie. Piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny a wszystko to co człowiek ma w sercu, jaki ma charakter!
Przepraszam, że to powiem ale za określenianie niepełnosprawnych mianem debili osobiście napluła bym owmu panu w twarz!!! Według pana Mikke debil-(niepełnosprawny) to fachowe określenie osoby o niskiej inteligencji. Śmiać mi się chce gdy tego słucham! Przepraszam bardzo nie wiedziałam, że osoba która traci nogę w wypadku razem z nogą traci rozum i jest mniej inteligentna!
Pan Janusz miesza się w swoich "zeznaniach", raz mówi tak za chwilę odwrotnie i sam nie wie w końcu co mówi.

Brawo dla Jaśka Meli!

Przepraszam bardzo serdecznie za haos w tym poście.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane